Atpakaļ uz sarakstu

Studenti Liepājā izveido atpūtas organizētāja sistēmu

![](/storage/app/media/cropped-images/ekskursijas-planosanas-platforma-studenti-liepaja-izveido-atputas-organizetaja-sistemu-celotlatvija-triplet-0-0-0-0-1637069037.jpg)

Liepājā tiek organizēts projekts - Kings inovāciju grants studentiem Liepājā "Atpūtas organizētāja sistēmas izveide un attīstība", kura ietvaros studentu komanda izstrādā atpūtas organizatoru, mājaslapā www.celotlatvija.lv, kuras mērķis ir piedāvāt dažādu maršrutu ekskursiju plānošanu, kā arī izstrādāt aktivitātes ceļojot – orientēšanās spēli.
Izstrādātā atpūtas organizēšanas sistēma ir ļoti noderīgs rīks, kurš palīdz organizēt maršrutus un aktivitātes, kas šobrīd ir pieprasīts un aktīvi izmantots brīvā laika pavadīšanas veids.
Mājaslapa vēl ir izstrādes procesā, tiek veikti intensīvi labojuma darbi, izstrādājot jaunas funkcijas un attīstot sākotnējo ideju par ērtu rīku ceļojumu plānošanai.
Mājas lapai ir izveidots arī reklāmas rullītis, un izstrādes procesā ir interaktīvs rīks, par pamatu tam ņemot Latvijas kontūras karti.
Sākotnējās idejas sekmēšanai tiek izmantotas dažādas stratēģijas mērķauditorijas piesaistei.
Projekta ietvaros tiek veidoti dažādi pasākumi, šobrīd aktīva darbība norit pie pasākuma, kurš pārcēlās lielā sala dēļ un šobrīd tiek paredzēts 20.,21. februārī.

Apnicis tērēt laiku plānojot ekskursiju maršrutus un rezervējot naktsmītnes?
Ekskursiju plānotājs, kurš izveidots projekta ietvaros, paredz izplānot vēlamo maršrutu pat neizejot no mājām. Daži datora klikšķi mājas lapā, atzīmējot vēlamo maršrutu, un darbs tiks padarīts Tavā vietā, ieekonomējot laiku, ļaujot apskatīt bildes tiešsaistē un pat rezervējot vēlamās naktsmītnes un apskates objektus. Viss ērti, ātri un bez stresa.

Vēlies interesanti un aizraujoši pavadīt laiku svaigā gaisā?
Orientēšanās spēle paredz iespēju aplūkot vēl neredzētas, slepenas vietas, kontrolpunktos pildīt tematiskos uzdevumus, iespēja sacenties par labāko rezultātu draugu starpā. Aktivitāte, kuras moto ir aktīva, aizraujoša un jautra laika pavadīšana svaigā gaisā.

Ja ir apnicis savu laiku izmantot neproduktīvi, patīk azarts un ir vēlme dienu padarīt aizraujošu, raksti uz e-pastu info@celotlatvija.lv un piesakies!

Publicēts 2021. gada 17. febr.