• TripleT izplānos Tev vislabāko atpūtu skaistākajās Latvijas vietās!

  Publicēts 2021. gada 26. okt.

  Vai nav apnicīgi vērot savu paziņu bildes sociālajos tīklos ar skaistiem skatiem pie dabas? Tomēr mēs saprotam, ka ne vienmēr ir iespēja apskatīt skaistākās vietas un papildus izplānot ekskursijas detaļas.

 • Piedzīvo un iepazīsti Latviju jau iepriekš izplānotās ekskursijās!

  Publicēts 2021. gada 16. aug.

  Zinām, ka šobrīd ceļošana ir ierobežota, un plānošanas laikā nereti pat nākas mainīt kādas detaļas. Tomēr, mūsuprāt, skaistākās vietas, gardākie kulinārie šedevri, interesantākie nostāsti un sirsnīgākie namu saimnieki nav jāmeklē tālos ceļojumos.

 • Studenti Liepājā izveido atpūtas organizētāja sistēmu

  Publicēts 2021. gada 17. febr.

  Liepājā tiek organizēts projekts - Kings inovāciju grants studentiem Liepājā "Atpūtas organizētāja sistēmas izveide un attīstība", kura ietvaros studentu komanda izstrādā atpūtas organizatoru, mājaslapā www.celotlatvija.lv, kuras mērķis ir piedāvāt dažādu maršrutu ekskursiju plānošanu, kā arī izstrādāt aktivitātes ceļojot – orientēšanās spēli.

 • Jauniešu komanda startē projektā “Kurzemes Inovāciju granti studentiem”

  Publicēts 2020. gada 19. okt.

  Nodibinājuma “Zinātnes un inovāciju parks” kolektīva dalībnieks Gatis Sprūds un viņa sastādītā komanda startē projekta “Kurzemes Inovāciju granti studentiem” (turpmāk – KInGS) virzienā “Start-up skola” ar biznesa ideju „Klases ceļojums”, idejas mērķis ir nodrošināt skolas un individuālās skolēnu grupas ar ekskursijas plānošanas platformu Latvijas, Igaunijas un Lietuvas teritorijās ar gataviem maršrutiem un apskates objektiem produktu ražošanā, kultūrā, veselīgā ēdināšanā un izklaidē.